Kurumsal

Hakkımızda

MİHRİMAH YAPI 2005 yılında Hamit Güneş tarafından kurulmuştur. Sektördeki 10 yıllık geçmişi ve aralıksız yürüttüğü faaliyetleri ile Malatya'nın inşaat alanında genç, hızlı, dinamik ve teknolojiye ayak uydurabilen firmalarından biridir.

Geçen bu süre içerisinde Malatya'da ve çevre illerde pek çok yerinde sayısız örnek yapıya imza atmış ve üstlendiği istisnasız her işi kusursuz biçimde zamanında tamamlamıştır. Genç bir kuruluş olmasına rağmen Malatya'da ses getirecek projelere imza atmak, MİHRİMAH YAPI için bir gurur kaynağıdır.

Kurumsal ve profesyonel bir yönetim anlayışını hayata geçiren Mihrimah Yapı, kaliteden ödün vermeyen iş yapış felsefesi ve zamanında teslim politikasıyla bölgesinde kalite ve güvenin sembolü olmuş, güvenilir bir marka haline gelmeyi başarmış bir şirkettir.

Temel vizyon olarak; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış ofset baskı anlayışını tüm Türkiye'yi kapsayacak şekilde sürdürmeyi hedeflemiştir.


Teknoloji büyük bir hızla ilerlerken, biz aynı hızla onu takip ediyoruz…

Teknolojinin getirdiği kolaylıkların, hayatın her evresinde olmasından yanayız. Bu sebeple, kendi uzmanlık alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ediyor, değişen ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunarak, sizin de 1. sınıf ve lüks dairelere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Sağlam bir konut, daha az masraf demektir!

Biliyoruz ki; sağlam ve sorunsuz bir konut, daha az masraf demektir. Bu da size, kaybının telafisi mümkün olmayan "zaman hazinesinden" daha çok pay kazandırır.

Çalışmalarımızın temeli, işte bu hizmet anlayışına dayanır.

Gelin, sizi de, hakettiğiniz yüksek kaliteli konut projelerinde daire sahibi yapalım.

 

 • Projeler
 • Misyonumuz

  DEVAM EDEN PROJELER


  TAMAMLANAN PROJELER • Uluslararası standartlara uygun çalısmalar yapmak ~
 • Teknolojisini devamlı güncelleyebilmek ve bunu hizmet kalitesine yansıtabilmek ~
 • Verdiği sözleri zamanında yerine getirmek, hızlı termini benimsemek
 • Matbaa ve Ambalaj Baskı piyasasının Türkiye’deki deger çıtasını yükseltecek bir bilinci sürekli uyanık tutmak ~
 • Bu degerin pratik olusumuna katkıda bulunacak kurumsal tavır içerisinde olmak ~